LAGANA POBEDA Inter bez većih muka savladao Salernitanu
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Inter je potvrdio da se nalazi u dobroj formi i upisao treći trijumf u poslednja četiri meča, te nastavio da korača ka povratku u vrh tabele.

Salernitana, sa druge strane, i dalje pripada donjem delu tabele.

"Nerazuri" su mogli mnogo ubedljivije da trijumfuju, ali su propustili veliki broj prilika. Uprkos tome, pobeda je došla sigurno.

Prvi gol bio je deo Lautara Martinesa u 14. minutu utakmice posle dobre timske akcije i udarca sa distance koji je nezgodno odskočio i prevario golmana gostiju.

(UŽIVO) RADNIČKI KG - CRVENA ZVEZDA Poništen gol crveno-belima, Kanga pogodio stativu

Mnogo prilika je viđeno u nastavku prvog poluvremena, pogotovo na strani Salernitane.

Promašivali su Škrinijar, Džeko, Dimarko, Martines...

U par navrata je zapretila i gostujuća četa, ali u 58. minutu je sve bilo gotovo.

Tokom jedne nespretne kontre Čalhanolu je poslao sjajan pas za Barelju, a asistent kod prvog gola je dobro zalomio, a onda rutinski povisio na 2:0.

U sledećem kolu Inter gostuje Fjorentini, dok Salernitana dočekuje Speciju.