PROMAŠIO SAMO PENAL, PA ŠTA? Anćeloti drži stranu Azaru, siguran da će igrač vratiti stari sjaj

Real je u gostima pobedio Seltu 4:1. Azar je meč počeo sa klupe za rezervne igrače, a u igru je ušao u 83. minutu. Belgijanac četiri minuta kasnije nije iskoristio penal za Real.

- Nije igrao mnogo, ali je pokazao da da se vraća. Nije važno to što je promašio penal. On ih dobro izvodi i siguran sam da će povratiti staru formu rekao je Anćeloti.

Španski mediji podsećaju da Azar ima problema da se izbori za mesto u startnoj postavi Reala iako je najavio da će imati najbolju sezonu u karijeri.

Azar (31) je u Real stigao 2019. godine iz Čelsija za 100 miliona evra, a za madridski klub odigrao je samo 68 utakmica i postigao šest golova.