OVO SE ZOVE DERBI! Liverpul i Siti odigrali nestvaran meč, Mane sačuvao nadu o tituli "Redsa"

Fudbaleri Mančester sitija i Liverpula odigrali su večeras u Mančesteru nerešeno 2:2, u meču 32. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Siti golom Kevina De Brujnea u petom minutu, da bi izjednačenje Liverpulu doneo Diogo Žota osam minuta kasnije.

Novo vodjstvo Sitiju doneo je Gabrijel Žezus u 36. minutu, a konačan rezultat je postavio Sadio Mane u 46. minutu.

Rahim Sterling je u 63. minutu postigao treći gol za Siti, ali je nakon konsultacije VAR-a gol poništen zbog ofsajda.

Siti je zadržao prvo mesto na tabeli sa 74 boda, jednim više od drugoplasiranog Liverpula.

U narednom kolu, Siti će dočekati Brajton, dok će Liverpul ugostiti Mančester junajted.