CARSKI DEBI DUŠANA SILNOG! Vlahović zatresao mrežu na startu meča, Juventus rutinski do pobede!

Bio je ovo dominatnan performans ekipe iz Torina, kao nove zvezde tima Dušana Vlahović koji je odmah postigao gol.

Odmah je naš as krenuo silovito, već u petom minutu je imao prvu ozbiljnu šansu, ipak  golman Montipo je pročitao njegov šut.

Ipak, u 14. minut Dibala je sjajno pronašao Vlahovića koji je iskoristio šansu i zatresao mrežu Verone na radost svih navijača "stare dame"

Nije se tu zaustavio Dušan, tražio je nove šanse kako bi se ponovo upisao u listu strealaca. U 27. minut je srušen u šesnaestercu, ipak sudija nije reagovao.

Malo je falilo da Vlahović postigne drugi gol u 38. minutu. Morata ga je odlično pronašao, ali lopta je otišla pored gola.

U drugom poluvrmenu naš reprezentativac Darko Lazović postao je kapiten Verone, nakon što Besa ušao umesto Velosa.

U 59. minutu još jedan debitant se upisao u listu strealaca. Morata je dodao Zakariji koji je na pravi način matirao Montipa i duplirao rezultat.

EPA/Alessandro Di Marco

Vlahoviću u 78. minutu malo nedostajalo da postigne drugi gol. Dobro ga je našao Kvardardo, ali nije se Srbin najbolje snašao u šesnaestercu.

Utakmica je završila rezultatom 2:0 u korist Juventusa.

Juventus-Verona (2:0)

Juventus: Ščesni, Danilo, De Liht, Kjelini(Od 75. Rugani), De Šiljo,Zakarija(Od 83. Mekini),Artur, Rabio, Dibala(Od 75. Kuadrado), Morata(Od 83. Kin), Vlahović

Verona:Montipo, Čečerini(Od 72. Restos), Gunter, Kazale, Lazović, Ilić, Veloso(Od 48. Besa), Depaoli, Barak(Od 72. Kalinić), Tameze, Lasanja

KRAJ UTAKMICE

83. minut - Bez vidljivh šansi za pogodke

77. minut - Ponovo je Vlahoviću malo nedostajalo da postigne drugi gol. Dobro ga je našao Kvardardo, ali nije se Srbin najbolje snašao u šesnaestercu

70. minut - Mirniji period igre

64. minut - Malo je falilo da Dibala poveća prednost

59. minut - Juventus povećao prednost, Zakarija je strelac na asistenciju Morate

52. minut -Šutirao je Lazović, ali odlična intervencija Ščesnija

50. minut - Konkretnija Verona u drugom poluvremenu

48. minut - Srpski reprezentativac Darko Lazović preuzeo traku od Velosa, kog je zamenio Besa.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Juventus vodi rezultatom 1:0 pogotkom Dušana Vlahovića nakon odigranog prvog poluvremena

42. minut - Imao je dobru šansu za Veronu Darko Lazović ali loše je zahvatio loptu

38. minut - Malo je falilo da Vlahović postigne drugi gol. Morata ga je odlično pronašao, ali lopta je otišla pored gola

35. minut - Oštar start Zakarije nad igračem Verone

30. minut - Zapretio je Vlahović iz prve, ipak ništa od gola

27. minut - Srušen je Vlahović u šesnaestercu, ali sudija nije dosudio penal

22. minut - Morata pravi faul u napadu

14. minut - Gooooool! Vlahović postiže prvi gol u dresu Juventusa

11. minut - Ginter je oborio Vlahovića na travu, ali sudija nije dosudio faul

6. minut - Prva ozbiljna prilika šutirao je Vlahović, ali odbranio je Montipo

4. minut - Nešto slabija vidljivost zbog magle u Torinu

1. minut - Meč je počeo