LIVERPULOVA POBEDA PREPUNA EMOCIJA! Eliot se vratio posle teške povrede i pogodio, Dijaz odmah počeo da se dokazuje - "Redsi" lako do osmine finala!

Fudbaleri Liverpula plasirali su se danas u osminu finala FA kupa, pošto su na svom terenu savladali Kardif sa 3:1.

NOVI ODLAZAK SA "MARAKANE" Napadač (ipak) napustio Zvezdu!

Domaći tim je poveo golom Dioga Žote, koji je glavom bio precizan u 53. minutu, a Takumi Minamino je u 68. minutu povećao rezultat na asistenciju novajlije Luisa Dijaza kome je trebalo 11 minuta da počne da doprinosi novom klubu.

Debi u novom dresu - Luis Dijaz

Mladi igrač Liverpula Harvi Eliot u strelce se upisao u 76. minutu, da bi jedini gol za ekipu iz Čempionšipa postigao Rubin Kolvil četiri minuta kasnije.

Liverpul osminu finala FA kupa igra na svom terenu protiv Noriča.