SALAH POKVARIO DŽERARDOV POVRATAK U GRAD BITLSA! Liverpul sa bele tačke stigao do tri boda, Čelsi savladao Lids u najuzbudljivijem  meču dana!
EPA/ Peter Powell

Fudbaleri Liverpula na domaćem terenu savladali su Aston Vilu rezultatom 1:0.

Bio je ovo poseban meč za "redse" jer je prvi put u suprotnom taboru bio legendarni as kluba iz grada Bitlsa koji je sada glavni strateg Aston Vile.

Jedini gol na meč postigao je Mohamed Salah koji pogodio sa bele tačke u 67. minutu.

Najuzbudljiviji meč odigran je u Londonu gde je Čelsi savladao Lids rezultatom 3:2

Lids je poveo u 28. minut pogotkom Rafinje sa penala, a zatim je su usledila dva gola "plavaca".

Prvo je pogodio Maunt na asistenciju Alonsa, a zatim je sa bele tačke bio precizan Žoržinjo u 58. minutu. Izjednačenje za pulene Marsela Bjelse doneo je Gelhardt u 83. minutu,

Ipak, kada su svi pomisli da će ova dva tima podeliti po bod, dosuđen je penal za domaće u četvrtom minutu nadoknade, a zatim je Žoržinjo ponovo bio precizan.

Fudbaleri Arsenala na domaćem terenu rezultatom 3:0 pobedili su Sautemptom.

Pogotke za Arsenal postigli su  Lakazet (21), Odegard (24) i Gabrijel (62).