SOLSKJER OTIŠAO, PROBLEMI OSTALI! Junajted se spasao u završnici, Totenhem lako protiv "fenjeraša" (VIDEO)
EPA

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Kristal Palas u 15. kolu Premijer lige sa 1:0. Uz dosta muke ekipe sa "Old Traforda" uspela je da upiše trijumf na debiju novog trenera Ralfa Rangnika.

ZVEZDA OŠTEĆENA U KRUŠEVCU? Crveno-beli tražili penal, sudija nije reagovao! (VIDEO)

Prvi meč nemačkog stručnjaka obeležila je loša, traljava igra kao i u većem delu sezone. Jasno je da doskorašnjeg direktora Lokomotive iz Moskve čeka jako težak posao.

EPA

Jedini pogodak pao je u završnici meča, u 77. minutu kada je vezista Fred uspeo da pogodi mrežu Palasa.

Dosta ubedljiviji bili su fudbaleri Totenhema koji su sa 3:0 preskočili poslednjeplasirani Norič. Hari Kejn nastavio je post, ali su zato pogađali Son Hjun Min, Sančez i Lukas Moura.

Najinteresantije sigurno da je bilo u okršaju Lidsa i Brentforda (2:2). Vodio je domaćin golom Robertsa, ali su u nastavku gosti u svega sedam minuta drugog poluvremena uspeli da preokrenu preko Baptista i Kanosa.

Ipak, Bamford u nadoknadi uspeva da sačuva bod svojoj ekipi i postavi konačan rezultat.