NI SINIŠA NIJE USPEO DA ZAUSTAVI GOL MAŠINU Vlahović ponovo "pocepao" mrežu (VIDEO)
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

U srpskom okršaju u Seriji A od šestorice, četvorica Srba su se našla na terenu, samo povređenih Arnautovića i Nastasića nije bilo.

Na kraju je Bolonja trenera Siniše Mihajlovića poražena od Fjorentine 2:3 na stadionu Renato Dalara.

Jedan od golova za goste postigao je najbolji strelac Serije A Dušan Vlahović, iz penala u 67. minutu je matirao Skorupskog.

Bio je to 13. gol reprezentativca Srbije (ima i dve asistencije).

NI SINIŠA NIJE USPEO DA ZAUSTAVI GOL MAŠINU Vlahović ponovo

Prvobitno je Maleh u 33. minutu doneo prednost timu iz Firence, Barov je u 42. izjednačio.

Biragi je u 52. golom vratio prednost gostima, a neposredno pre gola Vlahovića u 64. minutu je žuti karton dobio Nikola Milenković.

Hiki je u 83. minutu smanjio n 2:3, a minut kasnije u igru je kod gostiju ušao Aleksa Terzić.

Fjorentina je na tabeli preskočila Romu i sada je peta, na mestu je koje vodi u Ligu Evrope.