LEPOTICA NA ARTEMIO FRANKIJU Po dva gola Vlahovića i Ibrahimovića i velika radost Srbina (VIDEO)
EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Fjorentina je na svom "Artemio Frankiju" pobedila Milan 4:3.

Bila je to prava poslastica za navijače.

Dušan Vlahović je jedan gol namestio, dva postigao, pa sada deli prvo mesto na listi strelaca Serije A sa Ćirom Imobileom iz Lacija sa po 10 datih golova.

Vodio je domaći tim 3:0 posle sat vremena igre, a onda je Zlatan Ibrahimović postigao dva gola u pet minuta.

Pet minuta pre kraja reprezentativac Srbije je još jednom obradovao navijače na Artemio Frankiju i zacementirao pobedu.

Autogol Venutija u 96. minutu ništa nije promenio, osim onima koji su igrali 7+.

Dušan je u sjajnoj seriji bio u pravo vreme, po reprezentaciju i po Fjorentinu.