ALBANCI IZ PONORA DO BODA Kakav kiks "orlića", prokockali dva gola viška
FSS

Veliki kiks "orlića" - omladinska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa Albanijom 2:2 (1:0), u meču drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Srbija je vodila na poluvremenu, imala 2:0 na 10 minuta do kraja, ali je sve ispustila. Albanci su uspeli da se vrate i odnesu veliki bod.

Srbija je na poluvremenu vodila golom Nikole Mituljikića. Zvezdi talenat je pogodio u 42. minutu na asistenciju Motike. Strelca prvog gola zamenio je napadač Crvene zvezde Marko Lazetić i upravo je on duplirao prednost. Pogodio je u 77. minutu iz okreta sa deset metara i doneo 2:0.

Krsmanović je zatim u 82. minutu u padu izblokirao rukom centaršut i sudija je pokazao na penal. Jedanaesterac je odbranio golman Radničkog iz Kragujevca Ognjen Lukić, kad je nogom skinuo udarac Točija. Nedugo zatim, glavom sa deset metara u 84. minutu pogađa Nerguti za 2:1. Albanija postiže još jedan gol u 88. minutu za izjednačenje i bod i težak udarac za "orliće" u trci za plasman na Evropsko prvenstvo.