KEJN JEDNIM POTEZOM UNIŠTIO ALBANCE! Englez postigao gol i ponizio rivala uz "petardu" (VIDEO)
EPA

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Albaniju u pretposlednjem meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo sa više nego ubedljvih 5:0. Englezima je trebalo 40 minuta kako bi do vrha napunili mrežu rivala, a het-trik postigao je kapiten Hari Kejn.

Napadač Totenhema od 18. do 47. minuta tri puta je tresao mrežu Albanaca, a treći gol je bio prilično brutalan. Polu makazice završile su iza leđa golmana gostiju i kompletirale petardu.

Albanci su verovalo da bi trijumfom ili remijem mogli da ostanu u trci za prolaz u baraž, ali su ih Englezi sprečili u toj nameri i izbacili ih iz trke za odlazak na Mundijal.