BENFIKA PONIZILA BARSELONU! “Katalonski gigant" neprepoznatljiv, Ronaldo spasao Mančester!

Mančester junajted posle preokreta pobedio je Viljareal (2:1) u meču grupe F.

Bolje je Viljareal ušao u ovaj meč konstatno je napadao, što je urodilo plodom u 53. minutu kada je precizan bio Alkaser.

Ipak, uspeli igrači Mančester da se vrate u igru. Prvo je bio precizan Teljes u 60. minutu, a zatim je u sudijskom nadoknadi Kristijano Ronaldo "đavolima" doneo trijumf.

U derbiju kola Juventus je na domaćem terenu pobedio Čelsi (1:0), jedini gol na utakmici postigao je Kijeza na samom startu prvog poluvremena.

U meču E grupe Bajerm Minhen je savladao Dinamo Kijev rezultatom 5:0. Tri gola za bavrski tim postigao je Levandovski, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Gnabri i Čupo Moting.

Benfika je neočekivano lako savladala Barselonu rezultatom 3:0. Strelci za portugalski tim su bili Njunjez (3. i 79.) i Silva (69).

U mečevima grupe G Salcburg je na domaćem terenu savladao Lil (2:1), dok je Volfsburg odigrao nerešeno sa Seviljom (1:1).

Kraj utakmica

90. minut - Kristijano Ronaldo postiže pobedonosni gol za Mančester

BENFIKA PONIZILA BARSELONU! “Katalonski gigant

88. minut - Raktić izjednačuje sa bele tačke (Volfsburg- Sevilja (1:1)

87. minut - Čupo Moting postiže gol za 5:0

79. minut - Nunjez postiže gol sa penala za Benfiku, sada je rezultat 3:0

75. minut - Leroj Sane je postiže četvrti gol za Bajern

70. minut - Silva postigao drugi gol za Benfiku

68. minut -  Gnabri postiže gol za Bajern

62. minut - Iskusni igrač Lila, Jilmaz je smanjio prednost Salcburga

61. minut - Mančester junajted je izjednačio, stelac je Aleks Teljes

54. minut - Adejami postiže drugi gol za Salcburg

53. minut - Viljareal je poveo protiv Mančester junajteda, strelac je Alkaser

48. minut - Volfsburg je poveo pogotkom Stefena

46. minut -  Kijeza postiže gol za Juventus. Samo deset sekundi je bilo potrebno "staroj dami" da povede

Kraj prvih poluvremena

41. minut - Sada je Mančester imao šansu, uspešno su reagovali defanzivci Viljareala

32. minut - Pike je morao da napusti igru zbog povrede, umesto njega u igro je ušao Gavi

31. minut - Adejami postiže gol za Salcburg sa penala

30. minut - Ponovo šansa za Viljareal, ali nije bio prcizan Alkaser

27. minut - Levandovski ponovo precizan. Bajern vodi 2:0

26. minut - Fudbaler Čelsija Haverc je pao u šesaestercu, ali sudija nije svirao faul

22. minut - Igrač Barselone Serhi Roberto je centrirao u šesnaesterac,ali niko nije uspeo da dođe da lopte

15. minut - Odlična šansa za Viljareal, ali iskusno je reagovao De Hea

11. minut - Levandovski sa penala donosi prednost Bajernu

9. minut - Dve odlične prilike za Viljareal, ali bez uspeha

2. minut - Nunjez je postigao gol za Benfiku protiv Barselone

1. minut - Utakmice su počele