IVANOVIĆ OTKRIO KAKO JE RADONJIĆ REAGOVAO NA POLUVREMENU Jednu stvar je igračima posebno zamerio!

Crvena zvezda je u dramatičnom meču pobedila Bajern Minhen sa 81:78, a plej crveno-belih Nikola Ivanović otkrio je da je trener Dejan Radonjić imao zamerke na igru pod košem.

Šampion ABA lige je odigrao sjajno, ali bili su primetni veliki problemi u prvom poluvremenu kada je reč o skoku, pa su gosti imali veliki broj uhvaćenih lopti u napadu.

Zbog toga je Radonjić kritikovao igrače na odmoru.

- Nije ništa pričao (smeh)... Normalno da je bilo, baš, baš... To je stvar koja spada u individualnu odgovornost i nešto o čemu svako od nas mora da razmišlja. Da zagradi svog čoveka, da mi bekovi pomognemo - rekao je Ivanović posle utakmice.

Objasnio je i koliko je ovaj trijumf značajan.

- Mnogo bitna pobeda, u lepom ambijentu i na isto tako lep način. Imali smo vrlo kvalitetno šutersko veče, ali nismo uspeli u prvom poluvremenu da iskoristimo zbog sitnih stvari. Najosnovnije je poene u tranziciji, gde su njihovi bekovi skoro svaki put ispratili naše lopte. Iz druge šanse dosta poena su nam dali. Moramo da budemo zadovoljni, posebno igrom u drugom delu - naveo je plej crveno-belih.

Crvena zvezda u nedelju dočekuje čačanski Borac u 12. kolu ABA lige.