Policija u Beogradu je uhapsila muškarca Đ. R. (39) nakon što je nasrnuo na svoju majku u Zemunu. Incident se dogodio nakon verbalne svađe, a muškarac je, prema nezvaničnim informacijama, fizički napao stariju ženu, bacivši je na pod, šutirajući je, pa čak i sedeći na njoj dok ju je udarao rukama po glavi. On je priveden u saradnji sa Trećim osnovnim javnim tužilaštvom, gde mu je određeno zadržavanje do 48 sati, a protiv njega je podneta prijava za nasilje u porodici.
Utvrđeno konzumiranje psihoaktivnih supstanci i alkohola
Prema nezvaničnim informacijama, muškarac je prethodno konzumirao psihoaktivne supstance i alkohol pre nego što je izbio incident. Ovakav detalj dodatno naglašava ozbiljnost situacije i ukazuje na potencijalnu opasnost koja proizilazi iz zloupotrebe ovakvih supstanci.
Nakon napada, žena je prebačena u KBC Bežanijska kosa, gde joj je pružena lekarska pomoć. Lekari su konstatovali da je žena zadobila lake telesne povrede, ali je srećom prošla bez ozbiljnijih posledica.
Crna hronika
UŽAS U ZEMUNU! Pijan i drogiran nasrnuo na majku, bacio je na pod i šutirao!
Uhapšen muškarac zbog nasilja nad majkom u Zemunu
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Možda vas zanima
Najnovije
Crna hronika
Najčitanije
Dnevni horoskop
Vremenska prognoza
Galerije
Kursna lista
| Valuta | Buying (RSD) | Middle (RSD) | Selling (RSD) | |
|---|---|---|---|---|
| EUR | 117,03 | 117,38 | 117,73 | |
| USD | 99,71 | 100,01 | 100,31 | |
| CAD | 72,8 | 73,02 | 73,24 | |
| AUD | 72,15 | 72,37 | 72,59 | |
| GBP | 135,0 | 135,4 | 135,81 | |
| CHF | 127,72 | 128,1 | 128,49 |
Anketa
Da li se pridržavate posta?
Komentari (0)