Piše: S.P.
Nakon akcidenta koji se noćas dogodio u Guči u kom je iz hladnjače u ulici Prvomajskoj iscureo amonijak, oglasili su se iz Opšte bilnice u Čačku, gde su smešteni povređeni usled izlaganja ovom gasu.
-U UPS OB Čačak šest osoba je pregledano zbog izlaganja gasu amonijaka u Guči, svi dobrog opšteg stanja, nakon dijagnostike i ospervacije pušteni na kućno lečenje- navrla je dr Marija Stranjanac PR bolnice.
Podsećamo, curenje gasa u Guči je zaustavljeno.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)