Piše: S.P.

Nakon akcidenta koji se noćas dogodio u Guči u kom je iz hladnjače u ulici Prvomajskoj iscureo amonijak, oglasili su se iz Opšte bilnice u Čačku, gde su smešteni povređeni usled izlaganja ovom gasu.

-U UPS OB Čačak šest osoba je pregledano zbog izlaganja gasu amonijaka u Guči, svi dobrog opšteg stanja, nakon dijagnostike i ospervacije pušteni na kućno lečenje- navrla je dr Marija Stranjanac PR bolnice.

Podsećamo, curenje gasa u Guči je zaustavljeno.

BONUS VIDEO: 

Dosije 192