Miki i Tomović
Youtube/Printscrn
Zadrugari

Youtube/Printscrn

Zadrugari, Foto: Youtube/Printscrn

Miki Đuričić je fizički nasrnuo na Vladimira Tomovića zbog čega je ubrzo diskvalifikovan iz rijalitija.

Nastala je žestoka tuča, a pripadnici obezbeđenja odmah su uleteli kako bi ih razdvojili, ali i zadrugari, koji su se digli na noge u nameri da spreče još veći sukob zaraćenih strana.

Vladimir Tomović

Foto: PinkTv/Printscreen

Vladimir Tomović , Foto: PinkTv/Printscreen

Tomoviću su nakon tuče ostale ozbiljne posledice, krvav nos, a i ogrebotina je posebno vidljiva.

Pročitajte i:

Komentari (5)

Pera

03.10.2020 22:55

Uopste nije unakazen,kako pisete svasta,ispromasivao je Crnogoraca za sve pare,ovaj ga nadrvio I to dva puta,PCELAR,SILEDZIJA IZ KUPINOVA PADA NA ZEMLJU!Ne gotivim Tomovica,cak me I nervira ali pisite realno!

sasa

04.10.2020 08:11

I tomović je nasrnuo, udarao i oborio mikija, pa ostade u zadruzi.,,,dvostruki aršini..

miksi

04.10.2020 08:50

Ovaj Tomovic je najveci smrad i bas mi je zao sto ga nije razvalio medjutim prebice ga neko do nove godine sigurno

dana

04.10.2020 11:47

crnogorci u oba rialitija su zasticeni onaj pljackas banke kiko vodi u parove nesmije mu niko nista a zna se ko ga stiti.

mish

04.10.2020 16:29

Sinoc u toku vanrednog ubacivanja Tomovic sedi sa vidljivom ogrebotinom između oka i nosa. Ocigledno hteo da izazove sazaljenje kod publike.