Mokri i goli izazvali masovna nagađanja: Filip Reljić i Mateja Matijević uživaju u zajedničkim trenucima!
Vreme u rijalitiju je iza njih, a sada odmaraju...
YouTube/printscreen
Bivši takimačri treće sezone rijalitija "Zadruga" Filip Reljić i Mateja Matijević uživaju u čarima reke Dunava.
Učesnici popularnog TV formata, nakon izlaska sa luksuznog zdanja u Šimanovcima, nastavili su da neguju svoje prijateljstvo. Filip i Mateja odlučili su da se osunčaju, a po svoj prilici i da se okupaju.
Matijević je na društvenoj mreži Instagram podelio fotografiju na kojoj nasmejani, golišavi i mokri zadrugari uživaju u blagodatima zajedničkog druženja i uživanja.
- Šta li smo ugledali? - zapitao je Mateja, a pratioci su masovno počeli da nagađaju i "bacaju" lajkove na priloženi prizor.
Pročitajte i: