Džordž Majkl
screenshot Youtube
Džordž Majkl

screenshot Youtube

Džordž Majkl, Foto: screenshot Youtube

Melani Panajotu, sestra muzičke legende Džordža Majkla, umrla je u 56. godini, tačno tri godine od njegove smrti na Božić 2016. godine. Frizerku je u njenom domu u Londonu pronašla starija sestra Joda Panajotu 25. decembra.

- Policiju je u sredu oko 19.35 pozvala Hitna pomoć i izvestila o iznenadnoj smrti žene na adresi - saopštili su iz policije. Istražitelji još rade na slučaju, a policija smrt ne tretira kao sumnjivu.

Džordž Majkl

Profimedia

Džordž Majkl, Foto: Profimedia

Džordž i Melani su bili vrlo bliski od rođenja, a ona je putovala svetom s njim kada je bio na vrhuncu slave. Želela je da svima da do znanja da je njen brat ponosan što je homoseksualac.

Melani je bila presrećna kada je u novembru promovisala romantičnu dramu 'Poslednji Božić' koji je inspirisan Majklovim hitom 'Last Christmas'. U filmu se puštaju i njegove ostale pesme, kao i nikada objavljena 'This Is How (We Want You To Get High)'.

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
 
 
 

Objavu dijeli cedar (@cedar.01) Pro 27, 2019 u 7:51 PST

 

- Moja porodica i ja se nadamo da uživate u filmu i muzici našeg brata. On je obožavao Božić - rekla je tada.

Preminula je samo dva dana nakon što je objavila saopštenjee u ime cele porodice u kojem se zahvalila Džordžovim fanovima za svu ljubav.

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
 
 
 

Objavu dijeli Nicki (@pinkwitch72) Pro 27, 2019 u 6:47 PST