Bez trunke šminke! Selma Hajek važi za jednu od najlepših glumica, a nakon što je objavila fotografiju u prirodnom izdanju, ostavila ljude bez reči!

Printscreen
Fotografija je nastala u njenom bazenu, koji se nalazi u njenoj kući u Londonu, a glumica je u jednom intervjuu otkrila da je dok je bila mlađa imala nesigurnosti po pitanju svog izgleda, koje je sa godinama prevazišla.
- Moji omiljeni dani su oni bez šminke i kada se ne gledaš u ogledalo jer razmišljaš o tome kako izgledaš. Samo si prisutan i radiš svoju stvar i ovo je najbolja stvar kada ne nosite šminku, kada ne razmišljate "kako izgledam bez šminke". Ili, "zaboravila sam šminku". Kada samo živite život i nije vam prioritet kako izgledate - zaključila je Selma.
Hajek je priznala da je imala mnoge nesigurnosti kada je bila mlađa, iz kojih je dosta naučila.
- Kada pogledam fotografije iz svojih 30-ih ili iz 40-ih, vidim sebe kao mnogo lepšu nego što sam mislila u to vreme. Mnogo sam kritikovala sebe. Sad kad se pogledam u ogledalo, to su u stvari mane koje sada ne vidim i pitam se koliko ću voleti sebe za 10 godina – dodala je ona.
Hajek je u poslednja dva meseca bila izolovana u svom domu u Londonu sa svojim suprugom Fransoa – Anrijem Pino (57) i ćerkom Valentinom Palomom (12).
