Porno glumica srpskog porekla ODBRUSILA Trampu posle njegove izjave o Crnoj Gori, a spomenula je i Njegoša

EPA/Larry W Smith
Džesika Stojadinović Stoja, porno glumica srpskog porekla imala je šta da poruči američkom predsednikom Donaldu Trampi.
Podsetimo, Tramp je pre nekoliko dana pričao i o Crnoj Gori, kada je govorio o funkcionisanju i finansiranju NATO pakta.
Na pitanje novinara, zašto bi njegov sin išao da brani Crnu Goru, Tramp je kazao da je pitao istu stvar.
"Crna Gora je mala država sa veoma snažnim ljudima. Oni su veoma snažni ljudi. Oni su veoma agresivni ljudi, možda će postati agresivni i čestitam - u Trećem svetskom ratu smo", rekao je Tramp.
Porno glumica se oglasila nakon Trampove izjave i poslala jaku poruku.
"Ne znam "sve" toliko mnogo o balkanskoj istoriji ili politici, ali možda bi Tramp mogao da nauči nešto od teretu i odgovornosti liderstva od Njegoša pre neko što priča o Crnoj Gori ponovo", napisala je Stoja na Tviteru.
