Sutra se navršava 11 godina od preranog gubitka Ksenije Pajčin: Ljubomora Kapisode je pevačicu odvela u smrt!

Screenshoot Youtube
Pevačica i beogradska lepotica Ksenija Pajčin, tragično je izgubila život kada ju je 16. marta 2010. godine pištoljem usmrtio tadašnji dečko Filip Kapisoda.
Sutra se navršava tačno 11 godina od njene smrti, a njen život bio je toliko buran, te se i dan danas prepričavaju detalji.

Ksenija je rođena u Beogradu 3. decembra 1977. godine. Tokom srednjoškolskih dana počela je da se bavi plesom, a karijeru plesačice započela je kao deo plesne grupe pevačice Dragane Mirković i sastava "Beat Street".
Alo!/Rajko Ristić
Pogledaj galeriju
E-stock/Dušan Milenković
Pogledaj galeriju
E strock Dušan Milenković
Pogledaj galeriju
E-Stock
Pogledaj galeriju
E-Stock
Pogledaj galeriju
Kada je započela vezu sa Filipom Kapisodom 2008. godine, najveću podršku pružili su joj prijatelji Bane Dević i Goran Stojićević Karamela. Veza Filipa i Ksenije bila je veoma burna i trajala je do proleća 2009. kada je on postao učesnik jednog rijaliti programa. Oni su kasnije pomirili, a početkom 2010. godine doživeli su saobraćajnu nezgodu na putu do njene vikendice. Tada se mnogo spekulisalo da je to zapravo bio prvi Filipov pokušaj da oboje usmrti. Na kraju, 16. marta 2010. godine on je oduzeo njen život, a potom i svoj. Njihova besmrtna tela zatekla je Ksenijina majka Ljubica, u stanu na Voždovcu.
PROČITAJTE JOŠ:

Komentari (1)
sale kg
15.03.2021 19:36
starleta 90ih