LEPI MIĆA HITNO NAPUSTIO ZADRUGU: Zadesili ga UŽASNI PROBLEMI, evo o čemu je reč!
Printscreen

Miroslav Pržulj, poznatiji kao Lepi Mića, hitno mora da napusti rijaliti Zadrugu zbog operacije. Naime, kako je rekla Milica Veselinović svom dečku Filipu, Mića izlazi iz Zadruge zbog zdravstvenog stanja, ali nije otkila kakav problem Mića ima.

- Mića ide sutra na operaciju - rekla je Milica Veselinović.

LEPI MIĆA HITNO NAPUSTIO ZADRUGU: Zadesili ga UŽASNI PROBLEMI, evo o čemu je reč!

Alo

 

- Mića? Nemoj zezati? Kad se vraća - bio je zaintrigiran Car.

- Juče sam ga baš pitala. On mi rekao da su mu doktori rekli da mora da ide na operaciju u ponedeljak - naglasila je Milica.

Pržulj je, podsetimo, jedan od najpoznatijih zadrugara i jedini učesnik koji je bio u svakoj sezoni ovog rijalitija. Pre dve godine Mića je imao jedan hirurški zahvat.

"Imao rutinski zahvat, u pitanju je uklanjanje tumefakcije na poglavini, radi se o ateromu. Ja se osećam dobro, odmah nakon zahvata sam pušten kući, brzo je sve završeno. To na glavi mi je pravilo problem, zato sam želeo da ga se rešim", rekao je Lepi Mića, koji sada odmara u svom domu.

"ONA JE NAJNEMORALNIJA" Mikica Bojanić nije štedeo cimerku: IZDALA JE DRUGARICU

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (2)

Loading