Dalila Dragojević  jutros se u ranim časovima pomirila sa  Filipom Carem , a to su proslavili divljnom akcijom, pred punom spavaćom sobom.

Iako je jučerašnji dan u "Zadruzi" bio jako buran za nju, a nakon razgovora sa Filipom i  Anđelom Rankovićem , ipak se odlučila da sluša svoje srce i obnovi vezu sa Carem.

Box: Image
 

Ranković je tokom emisije "Pitanja novinara" jasno dao do znanja da Dalila više nema šansi kod njega, a danas je usledeo i prvi susret nakon sinićnih drama.

Box: Image
 

Njih dvoje su se sreli na vratima garderobera, što je verovatno bilo jako neprijatno za oboje. Dalila i Anđelo su prošli jedno pored drugom, bez i jednog pogleda i reči, a posle su se sreli i u garderober, ali su se takođe ignorisali.

Da li će Dalila zbog veze sa Filipom da izbegava svaki kontakt sa Anđelom, ostaje da pratimo u danima koji su pred nama.

CAR PROGOVORIO O POMIRENJU SA DALILOM Filip spomenuo porodicu, a evo šta mu je jedini strah

BONUS VIDEO:

Box: Video