Ivan dobio spravu za povećanje penisa
Gostovanje grupe “2 Cellos” u emisiji „Veče sa Ivanom Ivanovićem” iznenadilo je gledaoce kraj malih ekrana, ali i samog voditelja Ivana Ivanovića.
Rajko Ristić
Stjepan Hauser i Luka Šulić, članovi ove grupe, bili su prilično opušteni, te su u jednom delu emisije Ivanu uručili totalno neočekivani poklon - spravu za povećanje penisa.
- Elton Džon je gledao tvoju emisiju. Veoma mu se dopala, kao i ti, i zato ti je poslao ovaj poklon. Malo da vežbaš - poručili su mu šarmantni momci, a Ivan je prihvatio njihovu šalu:
- Nema smisla da ovakav divan tip ima takav nedostatak - našalio se voditelj.
Momci nisu stali na toj šali, te su do kraja emisije otkrili “da su obojica obdareni i da vole da gledaju porniće”. Momci iz Hrvatske su objasnili da razmenjuju šale sa seksualnom konotacijom sa voditeljem „jer je u Srbiji sve kul”.