IZDVAJAMO ZA VAS IZ TV PROGRAMA! Evo koje filmove možete da pogledate danas!

Pronađite malo vremena za odmor i isključite se!

Film
Foto: Shutterstock

 Za vas izdvajamo iz programa sve filmove koje danas možete pogledati. Ukoliko ostajete kod kuće imate priliku da uživate u brojnim filmskim ostvarenjima. Ipak, ako vam obaveze to ne dozvoljavaju, uvek možete izdvojiti dva sata za sebe, odmor i neki dobar film.

06.00 Fox Movies Film: "Alabama, slatki dome"
06.00 HBO 2 Film: "Ghost rider"
06.00 Cinemax 2 Film: "Kler Darling"
06.00 Cinemax Film: "Duga"
06.00 HBO Film: "Knjiga o džungli"
06.00 HBO 3 Film: "Rampage"
07.10 AMC Film: "U ime oca"
07.35 Cinemax 2 Film: "Robot i Frenk"
07.45 HBO 3 Film: "Persi Džekson - More čudovišta"
07.45 Cinemax Film: "Korak do slave"
07.50 HBO 2 Film: "Munja"
08.00 Fox Movies Film: "Mister Bin"
08.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Nepobedivi"
08.00 Pink 2 Film: "Desperadosi"
08.30 HBO Film: "Luka ljubavi"
08.40 1000 Film: "Danas 13, sutra 30"
09.00 Cinestar Film: "Henrik V"
09.05 Cinemax 2 Film: "Vakuum"
09.05 Sinemanija Film: "Konj na balkonu"
09.20 AMC Film: "Recepcionar"
09.25 HBO 2 Film: "Život je žurka"
09.30 HBO 3 Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
09.45 Cinestar Action & Thriller Film: "U gnezdu rode", 1. deo
09.45 Fox Movies Film: "Stani ili će moja mama pucati"
10.00 Pink 2 Film: "Borba"
10.00 Cinemax Film: "Čikago"
10.00 Prva plus Film: "Svemogući Evan"
10.20 HBO Film: "Herkul (1997)"
10.30 Cinemax 2 Film: "Luz"
10.45 1000 Film: "Čovek godine"
10.55 AMC Film: "Stric Bak"
11.05 Sinemanija Film: "Nosorog Oto"
11.30 Fox Movies Film: "Gospodin i gospođa Smit"
11.35 Cinestar Action & Thriller Film: "U gnezdu rode", 2. deo
11.40 Cinestar Film: "Sve o mojoj majci"
11.40 Cinemax 2 Film: "Kompozitor"
11.50 Pink kids Film: "Kapetan Sabljozubi"
11.55 HBO Film: "Spajdermen: Novi svet"
11.55 Cinemax Film: "Ljubav posle ljubavi"
12.00 Pink 2 Film: "Kradljivica knjiga"
12.00 Fox Life Film: "Začarana šuma"
12.10 HBO 3 Film: "Alisa u zemlji čuda 2010"
12.20 HBO 2 Film: "Mala mis Sanšajn"
12.35 AMC Film: "Igre jelena"
12.35 Fox Film: "Spajdermen 3"
12.45 Sinemanija Film: "Udarajući Henrija"
13.05 RTS 1 Film: "Poslednji krug u Monci"
13.05 1000 Film: "Derdevil"
13.17 HRT 2 Film: "Toni Braxton: Unbreak My Heart"
13.20 Cinemax 2 Film: "X i Y"
13.25 Cinemax Film: "Čovek koji je ubio Hitlera, a onda i Veliko stopalo"
13.35 Cinestar Film: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
13.35 Cinestar Action & Thriller Film: "Lokaut"
13.45 Fox Movies Film: "Pirati sa Kariba: Prokletstvo Crnog bisera"
13.55 HBO Film: "Loše obrazovanje"
14.00 HBO 3 Film: "Spajdermen: Daleko od kuće"
14.05 HBO 2 Film: "Pod velom tajne: Majkl Hačins"
14.15 AMC Film: "Svingeri"
14.45 Sinemanija Film: "Avanturisti"
15.00 Prva plus Film: "Američka pita: Ponovo na okupu"
15.05 Cinemax Film: "Idi"
15.10 1000 Film: "Kralj škorpija: Bitka za iskupljenje"
15.10 Cinemax 2 Film: "Karmen i Lola"
15.25 Cinestar Action & Thriller Film: "Tajno društvo"
15.45 HBO 2 Film: "Priče za laku noć"
15.45 HBO Film: "Misterije Hejli Din: Smrt na dužnosti"
15.50 AMC Film: "Šesti dan"
15.55 Cinestar Film: "Redov Džejn"
16.00 Prva kick Film: "Plavooki Miki"
16.05 HBO 3 Film: "Ljudi u crnom: Globalna pretnja"
16.30 Fox Movies Film: "Isto, ali drugačije"
16.45 Cinemax Film: "Arktik"
16.55 Sinemanija Film: "Peron 29"
17.00 Cinemax 2 Film: "Robot i Frenk"
17.00 Pink 2 Film: "Srebrna pruga"
17.10 HBO Film: "Lego film 2"
17.20 1000 Film: "King Kong"
17.25 Cinestar Action & Thriller Film: "Demonska potera"
17.25 HBO 2 Film: "15:17 Voz za Pariz"
17.55 AMC Film: "Dve ćerke za kralja"
18.10 Cinestar Film: "Sve o jednoj devojci"
18.15 Fox Movies Film: "Devojka na lošem glasu"
18.25 Cinemax Film: "Ponoćni trkač"
18.30 Cinemax 2 Film: "Krul"
18.50 Sinemanija Film: "Bela vragolija"
19.30 Cinestar Action & Thriller Film: "Skajlajn"
19.35 Pink kids Film: "Prdoprah doktora Proktora"
19.45 AMC Film: "Talentovani gospodin Ripli"
20.00 Cinemax Film: "Mi smo brodovi"
20.00 Prva plus Film: "Velika iluzija"
20.00 Pink 2 Film: "Strah je ključ"
20.15 Vojvodina 1 Film: "Mračni zločin"
20.30 Cinemax 2 Film: "Lara Kroft: Pljačkaš grobnica"
20.35 HBO 2 Film: "Comic Sans@
21.00 1000 Film: "Odbegli porotnik"
21.00 HRT 2 Film: "Lov na losose u Jemenu"
21.00 Sinemanija Film: "15 minuta rata"
21.00 B92 Film: "Gospodar rata"
21.00 Fox Movies Film: "Hadsonski Soko"
21.20 Cinestar Film: "Božić kod Kuperovih"
21.50 Cinemax Film: "Vrisak"
21.50 Pink kids Film: "Kapetan Sabljozubi"
21.55 RTS 1 Film: "Pobuna"
22.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Užasan način za umiranje"
22.00 Prva kick Film: "Svetlost dana"
22.00 Pink 2 Film: "Zemljotres"
22.00 Prva plus Film: "Bojni brod"
22.05 HBO Film: "Opatica iz pakla"
22.50 AXN Film: "Podzemni svet: Buđenje"
23.00 RTS 2 Film: "Divna nedelja"
23.00 Nova S Film: "Ogledalo"
23.00 Diva Film: "Svakog gosta tri dana dosta"
23.00 Fox Movies Film: "Ulična borba"
23.05 HBO 3 Film: "Poslednja prevara"
23.05 Sinemanija Film: "Slovo srama"
23.30 HBO 2 Film: "Nevaljali Deda Mraz"
23.35 1000 Film: "Varvari"
23.40 Cinemax Film: "Protiv"
23.40 HBO Film: "Na krilima orlova"
23.40 Cinestar Action & Thriller Film: "Ljubav pre svega"
23.50 Cinemax 2 Film: "Nema zemlje za starce"
00.10 Cinestar Film: "Gospođa Hajd"
00.15 Pink 2 Film: "Maska crvene smrti"
00.25 AXN Film: "Neverovatni Spajdermen"
00.35 HRT 2 Film: "Toni Braxton: Unbreak My Heart"
00.40 Prva Film: "Dve mazge za sestru Saru"
01.00 Sci-Fi Film: "Zavera Ešalon"
01.05 HBO 2 Film: "Bilo jednom u Holivudu"
01.15 HBO Film: "Hitna isporuka"
01.20 Cinestar Action & Thriller Film: "DNK"
01.30 B92 Film: "Gospodar rata"
01.30 1000 Film: "Rute"
01.45 Sinemanija Film: "Zlokobna aplikacija"
01.50 Cinemax 2 Film: "Četiri sobe"
01.55 Cinemax Film: "Mrtav čovek hoda"
01.55 Cinestar Film: "Klavir"
02.00 Pink 2 Film: "Srebrna pruga"
02.10 RTS 1 Film: "Poslednji krug u Monci"
02.15 Prva plus Film: "Velika iluzija"
02.45 HBO Film: "Ovo je kraj"
02.50 HBO 3 Film: "Muški žigolo"
03.00 Nova S Film: "Ogledalo"
03.20 Sinemanija Film: "Plen"
03.30 Cinemax 2 Film: "Vakuum"
03.45 HBO 2 Film: "Četiri pera"
03.50 1000 Film: "Odbegli porotnik"
03.55 Cinemax Film: "Filadelfija"
04.00 Pink 2 Film: "Desperadosi"
04.15 HBO 3 Film: "Sumnja"
04.30 HBO Film: "Misterije Hejli Din: Smrt na dužnosti"
04.45 Sinemanija Film: "San"
04.50 Cinemax 2 Film: "Sirijus"

Povezane vesti

Najčitanije - Alo.rs

Najnovije - Alo.rs

Vip - Alo.rs

Galerije

Najbolji video klipovi