Aleksa Balašević
Privatna arhiva
Aleksa Balašević

Privatna arhiva

Aleksa Balašević, Foto: Privatna arhiva

Organizuje MMA borbe, a za „Alo!” priča da ima punu podršku porodice u svemu.

- Tata, mama i sestre su mi mnogo pomogli jer vide da je ovo moja budućnost, a ne neki trenutni hir. Ljudima je čudno kako neko sa 22 godine može da organizuje borbe i upravlja svim tim. Pitaju se ko je iza toga i šta se tu dešava. Nije im jasno, ali ja sam u sve uložio ogromnu energiju i uživam dok to radim. Podrška porodice mi mnogo znači - priča Aleksa i dodaje da se ne obazire na komentare da je kontroverzan.

- To što sanjam i zamislim probam i da ispunim. Ne interesuje me što pričaju da sam kontroverzan. Ja nastavljam svojim putem. Uostalom, Geri Gudridž, najpoznatiji MMA borac, došao je u Srbiju na moj poziv i pomogao mališanima u Dečjem selu. Prošlo je tri meseca otkako smo organizovali turnir u „Spensu“. Znao sam da će to biti jedan od najskupljih i najpoželjnijih sportskih događaja u našoj zemlji. Zbog ugovora i želje, prva tri „Megdana” će biti u Novom Sadu, a za naš turnir su zainteresovani i Oman, Belorusija... - priča Aleksa i najavljuje da će drugi turnir biti organizovan u novembru.

Komentari (9)

Irina

27.07.2017 07:50

Momak je ok. Mlad, a tako ozbiljan i zreo muškarac. Vidi se da potiče iz sjajne porodice.

kimi

27.07.2017 08:30

samo cepaj mali tako treba

geni su čudo

27.07.2017 08:37

A bio je tako dobar i lep momak.

Srbistan

27.07.2017 09:35

Da li bi bio tako sposoban da iza tebe ne stoji tatica i njegova lova plus uticaj. Muka mi je vise od ovih slinavih pametnjakovica koje guraju tatine i mamine veze.

Goga

27.07.2017 10:34

@Srbistan - Zbog čega mislite da ako je neko dete poznate ličnosti mora da bude nesposoban i samo zahvaljujuci tudjem novcu prosperira?Uzmite za primer cerku Saše Danilovica...tata moze da plati najbolje trenere,najbolju opremu,najbolje kampove ali Olga je ta koja besomučno trenira,koja je na terenu,koja se bori...Normalno je da ce svaki roditelj uciniti sve da pomogne detetu.Da li biste Vi posto tako lepo komentarisete iskoristili novac i veze da pomognete detetu da postigne uspeh u onome sto voli i radi?

Totti

27.07.2017 13:19

Novim Sadom kruze price da se peru ogromne pare. Megdan je zaista uzburkao javnost veliki dogadjaj. Aleksa moj samo napred! Znamo mi dobro ko si ti!! Pozdrav od brace

Radeoj99

27.07.2017 13:21

Mafijas... Svi znamo ko su sve clanovi tog klana i sta sve stoji iza Megdana

Kazarina

27.07.2017 13:22

Aleksaaaa ozeni meeee

Radulee200

27.07.2017 13:24

Aki samo nastavi ovako. Nek misle koliko hoce da si kriminalac i slicno. Napravio si veliki dogadjaj za srbiju i pomerio nas sport. Samo naprijed !