Ruskinje mi kradu uloge u turskim serijama!

N. Marić | vip 2017-11-09 16:14:07 2017-11-09 16:14:07

Sunčica Travica, srpska manekenka i bivša devojka Viktora Troickog, godinama gradi karijeru u Turskoj, gde je bila angažovana od mnogih tamošnjih modnih kreatora.

Printscreen

Ipak, uprkos svojoj lepoti, nikada nije dobila ponudu da glumi u nekoj od turskih serija, a kao razlog navodi to što Turci preferiraju - Ruskinje!

- Nikada nisam dobila ponudu da glumim u turskoj seriji jer su tamo Ruskinje na ceni! One su te koje pretežno dobijaju uloge, a ja radim modne kataloge, reklame i spotove - otkrila je Travica za „Alo!”.

 

Sunčica je ipak zadovoljna saradnjom sa Turcima i otkriva zašto je tamo angažovana više od jedne decenije.

- Turci vole tamnije devojke, zato ja dobro prolazim kod njih. Već 14 godina tamo gradim karijeru i očigledno su zadovoljni mojim radom - zaključila je manekenka.

Expand player
Pogledajte više