Počuča se pohvalio "pojačanjem genetskog materijala"

Alo.rs | vip 2016-11-01 11:20:39 2016-11-01 11:20:39

Radomir Počuča, nekadašnji TV voditelj i portparol Protivterorističke jedinice MUP-a, uskoro će postati otac.

Dejan Briza

Srećnu vest Počuča je saopštio putem Fejsbuka.

- Pojačanje genetskog potencijala plemena Počuča, na putu... - napisao je on uz fotografiju ultrazvuka.

Dok Počučina trudna devojka Jelena Bogdanović živi u Kanadi, Radomir se trenutno nalazi u indijanskom rezervatu "Stending rok" u Dakoti, u SAD, kojem je pristupio kao aktivista.

- Pošto sam, eto, disident i "indijanac" (pa zato i pušćam grivu), red je da se pruži podrška mojoj crvenoj braći u otporu korporativnoj samovolji, porobljavanju i tihom genocidu... Tagujte se na datoj lokaciji, jer pandurska bagra (njihova verzija odeljenja za visokotehnološki kriminal) 'oće da 'apsi sve one koji se označe kao aktivisti na terenu kod Dakota rezervata... Mene mogu da 'ape.... - oglasio se bivši voditelj iz rezervata.

Za njim je raspisana poternica jer se nije pojavljivao na suđenjima. On je optužen da je  putem Fejsbuka pretio organizaciji "Žene u crnom".

Expand player
Pogledajte više