Koncert u vreme vanrednog stanja kakav nije viđen do sada! Marija Šerifović ispunjava vaše želje! (FOTO)

Alo.rs/T.S. | vip 2020-05-01 12:52:31 2020-05-01 12:52:31

"Nestrpljiva sam da vidim šta će to "lutke" hteti da čuju!"

Promo

Jedina srpska evrovizijska pobednica u nedelju će održati do sada neviđen koncert i komunicareće uživo sa publikom, pa i uz sve to ispuniti muzičku želju najoriginalnijima.

Pored toga što je nestrpljiva zbog potpuno drugačijeg projekta i realizacije uživo koncerta, ne krije da joj laska što je upravo ona prvi izvođač čiji će koncert publika pratiti na jedinstven način, putem YOUBOX aplikacije.

-Pitali su me, zasto baš sviramo na JNA. Odmah sam se ogradila i rekla da nemam nikakve navijačke sklonosti. Izbor je pao na ovaj stadion u dogovoru sa kompletnom produkcijom i organizatorima. S obzirom na prostor, mogu samo da kažem da ćete uživati i u neverovatnim kadrovima.

Svoju solidarnost sa celom planetom Marija deli putem svojih socijalnih platformi, a milionska evrovizijska publika imaće priliku da vidi i novi spot za pesmu Molitva, koji je Marija nedavno snimila tokom policijskog časa na nekoliko lokacija u Beogradu.

-Ne mogu opisati osećaj praznog grada, ali lepa slika je bila i beskrajno simpatičnih penzionera koji su izašli u šetnju. Privilegija je svakako naći se među pet odabranih zemalja koje će svojim video spotom poslati poruku celoj Evropi! Do tada, pevajmo u nedelju!– istakla je pevačica.

Expand player
Pogledajte više