Crkva nije htela da ih venča, a poznati srpski par danas ima poseban razlog za slavlje! (FOTO)

Rajko Ristić/Alo!
Verica Rakočević i Veljko Kuzmačević su svojom ljubavnom vezom od samog početka privukli veliku pažnju. Razlog tome je i što je modna kreatorka čak 35 godina starija od svog partnera.
PROČITAJTE I:
Veljko i njegova drtaga danas slave šest godina braka.
"Medo moj, šesta godina prođe i zgazismo u sedmu. Hvala ti za svaki dan na ovom čudesnom putu, za koji svi kažu da je ljubav, a ja ipak mislim da je nešto još malo i više od toga", napisao je Veljko na svom Fejsbuku čestitajući godišnjicu svojoj ženi.
Verica i Veljko sklopili su građanski brak, a iako su želeli, nažalost nisu mogli da se venčaju u crkvi, jer po kanonima SPC razlika među mladencima ne sme biti veća od 15 godina, a i mlada bi trebalo da ima manje od 60, dok je Verica kada se udavala za Veljka imala 65 godina.

Alo! / Rajko Ristić
POGLEDJATE BONUS VIDEO
Darko Lazić postaje otac još jedne devojčice! Marina ponovo trudna?!
