Lepa Brena
Foto: Printscreen/Foto: TvPink

Lepa Brena sinoć je tokom trećeg koncerta u Zagrebu doživela nezgodu, zbog čega je jutros operisana. 

Kako je istakla, povredu je zadobila na polovini koncerta, ali nije htela da prekida obećani spektakl publici. 

Oni koji su bili u dvorani nisu ni primetili da je pevačica povređena, što je još jednom pokazalo koliki je Brena profesionalac.

Lepa Brena

Printscreen

 

- Vrhunski je odradila koncert, ni u jednom trenutku se nije primijetilo da se povredila. Bio sam s prijateljima i stvarno je bilo spektakularno i jako zanimljivo s produkcijske strane. Mislim da nešto ovako još nije viđeno u Hrvatskoj - rekao Marko iz Čakovca, koji je u ponedeljak uživao u hitovima regionalne zvezde u zagrebačkoj Areni.

lepa brena

Foto: Ataimages

 

Inače, nezgoda se dogodila kada je Ana Bekuta završila s nastupom. Krenuo je novi blok pesama, Brena je čekala izlazak na binu, a snimatelj je na bini beležio trenutak žene na svili. Hodao je unazad i upao je u lift u kojem je pevačica čekala da je podigne. Marko je uspeo da snimi taj deo.

Organizatori su se naknadno oglasili o nezgodi te poručili da se poslednja dva koncerta u Zagrebu odlažu.

24 sata.hr

BONUS VIDEO:

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading