Bogdana Rodić, supruga boksera Veljka Ražnatovića, u drugom je stanju i na svet će doneti još jednog dečaka. Bogdana i Veljko imaju sina Željka, koji ima godinu i po dana, a već su smislili ime iz za drugog sina - Krstan.

Iako u centru pažnje javnosti, o Bogdani se zapravo malo šta zna. Buduća gospođa Ražnatović nesuđena je košarkašica.

PROMENILA LIČNI OPIS Odustala od sportske karijere, ovako je Bogdana Ražnatović izgledala pre 8 godina (FOTO)

E stock

Bila je deo juniorske reprezentacije Srbije koja je u Vukovaru 2013. godine osvojila bronzanu medalju na prvenstvu Evrope.

Sa ekipom Radivoje Korać dve godine kasnije osvojila titulu prvaka Srbije u košarci, a zatim je sa Koraćem bila i viceprvak Ženske regionalne lige i finalista Kupa Milan Ciga Vasojević.

Ni dve veoma ozbiljne povrede kolena nisu je sprečile da niže uspehe dalje, pre tri godine donela je odluku da se ipak povuče.

Iako važi za lepoticu, Bogdana se jednom prilikom podvrgla sitnom estetskom zahvatu - uvećanju usana. Na 18. rođendanu ne biste je prepoznali.

UČIĆU JE DA SE BOGATO UDA! Jovana Jeremić bez dlake na jeziku progovorila o dečku i ćerki