Pevač Radiša Trajković Đani sinoć je prisustvovao proslavi Ognjena Amidžića, povodom rođenja njegove ćerkice Lole.

Tom prilikom porazgovarao je na kratko sa medijima, te prozvao kolege koje bi, kako kaže, sve dale za medijsku pažnju.

- Ne volim da se eksponiram. Mnogo kolega bi dalo d*pe da se pojave na televiziji - rekao je on, a na pitanje kako izdržava tempo nastupa i brojnih gostovanja, kaže:

- Uh, dve, tri čaše viskija i pun gas.

Dotakao se i svog dueta sa Dragomirom Despićem Desingricom.

- Dosta lepog stiže, jedan ozbiljan duet sa Desingericom, on me je pozvao, rekao: "Volim tebe kako pevaš", napravio je pesmu u mom fazonu, jedva čekam da je čujete - rekao je Đani za okupljene medije i otkrio kako je izgledala saradnja sa Despićem:

- On je mene zvao i rekao: "Bajolino moj, ti moraš da čuješ pesmu, ja se neću ljutiti ako ti se ne sviđa ta pesma, ne moraš da je snimiš". Kad sam je čuo, meni je pesma top. Otpevao sam je za 10 minuta. Ima jedan deo teksta: "Pitaćemo kevu, kakav si na crevu".

Pored ove saradnje, najavio je projekte i sa Mihajlom Veruovićem Vojažem i Ivanom Ivanovićen Đusom. 

- Druga priča je Vojaž i Đus, napravljena je pesma, znate da je Darko Lazić otpevao pesmu "Pismo" za Vojažem i Rastom, to je nastavak - rekao je.

Pored poslovnog polja, osvrnuo se na privatni život, te istakao koliko je srećan zbog prinove u Ognjenovoj porodici.

- Imam dva sina i ćerku, kad sam dobio Sofiju moju, ja sam plakao kao malo dete. Svi maštaju o sinovi, sinovu su sve na svetu, jesu sinovi. Prvo, pa muško, a ja više poštovanja imam od ćerke nego od sinova. Sinovi se poženili imaju svoje porodice, ćerka uvek: "Tata, je l treba nešto?" - rekao je Đani i otkrio da je njegova ćerka Sofija dovela dečka kući na upoznavanje:

- Baš mi je drago, ima divnog dečka, volim da dođe, da vidim ko je, iz koje je familije. To je red, neće neku budalu da nađe, da mafijamo.

"Operacija je trajala tri sata"

Slađana Trajković, supruga folkera Radiše Trajkovića Đanija svojevremeno je imala operaciju, a tada je cela porodica prolazila kroz težak period. 
 
Tada joj je dijagnostifikovan rak bubrega, te su lekari odlučili odmah da je operišu. 

- Tačno je, prolazimo kroz težak period. Slađa je bila na rutinskoj kontroli i lekari su na snimku videli mrlju koja im je zaličila na tumor. To smo saznali krajem decembra. Bili smo u Dubaiju malo, da skrene misli sa toga - započeo je Đani.

- Zahvaljujući stručnim lekarima i brzom reakcijom sve je prošlo kako treba. Odstranili su joj tumor, operacija je trajala tri sata. Sada je u bolnici i oporavlja se. Moja supruga je hrabra, ali moram da vam priznam da mi nije svejedno - ispričao je Trajković za Kurir. 

BONUS VIDEO: