MAJKU SMESTIO U DOM, A ŽENI PREPISAO SVE ŠTO IMA! Pevač 20 godina mlađoj supruzi ostavio svu imovinu: "Volim je najviše na svetu"
Šerif Konjević je celo svoje bogatstvo, koje je procenjeno u milionima, ostavio supruzi Kaniti.
Kanita je Šerifova druga supruga, retko se pojavljuje u javnosti, a zajedno sa sinom žive u Sarajevu.
- Svoju ženu volim najviše na svetu. Sve što imam ostavio sam njoj. Uvek govorimo o nekim materijalnim stvarima, a ja sve što sam stekao u životu njoj sam prepisao. Zaslužila je to - rekao je Šerif jednom prilikom i dodao:
- Volim ljude koji su konkretni i koji ništa u životu ne pričaju suvišno. Kroz život sam se naslušao raznih jezika, daj malo da uživamo - rekao je Konjević jednom prilikom za domaće medije.
Filip Petrović
Pogledaj galeriju
Printscreen
Pogledaj galeriju
Printscreen
Pogledaj galeriju
Printscreen
Pogledaj galeriju
Printscreen
Pogledaj galeriju
Smatra da će njegova majka imati najbolju negu u domu
Na loše komentare, posebno otkako je majku smestio u dom, ne osvrće se.
- O meni svašta pričaju, misle da sam ovakav, onakav, postoje raznorazne priče. Kažu da me poznaju, a evo ja kažem da me ne znaju. Da me znaju, ne bi tako pričali. Ne bih ja mogao da pevam pesme koje pevam i budem ono što jesam da sam takav kakvim me predstavljaju. Ne obraćam pažnju na to, ali, nažalost, moram priznati da su svi loši komentari o meni iz Bosne. Pišu da sam seljak, konj, a meni je drago kad me tako nazovu. Oni bi voleli makar jedan dan da su konj kao Šerif Konjević. Meni to ne smeta, smeta mi što ne vode računa o svojim životima.
Pevač je u dogovoru sa braćom i sestrama, a uz pristanak majke, doneo odluku da je smeste u dom, smatrajući da će tamo imati najbolju negu tokom dana i noć.
- O tome mi je teško pričati. Pored svih žena koje sam joj obezbeđivao, koje sam dobro plaćao da je čuvaju, moja mama je, nažalost, danas u jednom staračkom domu. Sve te žene bi ostajale po nekoliko meseci, neke i po nekoliko godina, ali bi sve na kraju odlazile zbog privatnih obaveza. U dogovoru sa mojom braćom i sestrama smestili smo je u starački dom jer svi živimo u inostranstvu, ali sam ja taj koji vodi računa, taj koji sve što je potrebno oko nje završavam. Ona je u jednom staračkom domu u Ključu. Moja mama je jako srećna i zadovoljna što je tu, a ja još više srećan i zadovoljan što moja majka ima negu i dan i noć. A da mi samo kaže da nije zadovoljna, odmah bih je izveo - kaže pevač.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)