SVADBA NA POMOLU Zaboravila Duška, Jelena Karleuša se sprema da stane pred oltar s njim!
Jelena Karleuša razvela se od Duška Tošića u septembru prošle godine nakon 16 godina braka.
Astrološkinja Jovana Milićević je za naš portal protumačila pevačicinu natalnu kartu, kako bi nam otkrila da li postoje neke predikcije da Karleuša ponovo uđe u emotivni odnos.
- Jelenu Karleušu u budućnosti čeka još jedan brak i to potpuno drugačiji od prethodnog. Ovaj put reč je o muškarcu koji će joj doneti stabilnost, poštovanje i konkretnu podršku - započela je Jovana.
- Zvezde kažu da će ovaj susret biti sudbinski i da Karleušu čeka ozbiljna prekretnica, ne samo u ljubavi, već i u načinu života. Ovaj brak joj može doneti i finansijsku sigurnost, ali i emocionalno ispunjenje koje do sada nije imala. Osim toga, ova ljubav će na nju uticati transformišuće - nastavlja astrološkinja.
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
ATA Images
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Dolazi čovek koji menja sve!
- Ono što je najzanimljivije jeste da će novi partner možda biti neko iz poslovnog sveta, čovek koji ne voli da se previše eksponira, neko ko je dominantan i uspešan, ali ko zna kako se vodi žena poput Jelene Karleuše - tvrdi Milićevićeva.
- Konkretno, u januaru sledeće godine, kod Jelene imamo lavinu ljubavnih promena. Ovo je redak astrološki trenutak koji označava novi početak u ljubavi, i to ozbiljan, sudbinski i moćan. Zvezde ne pričaju o avanturi već o vezi koja vodi u brak, i to s osobom koja ima moć i autoritet. Ovo su aspekti više koji ukazuju na ozvaničavanje odnosa, tako da bi on trebao da se pojavi ranije u pevačicinom životu, a komunikacija može početi onlajn - objašnjava Jovana.
- Ovo je idealan trenutak za Jelenu da zatvori staro poglavlje, jer univerzum jasno poručuje da je vreme za novu ljubav i novog partnera koji zna šta ima pored sebe. Dolazi čovek koji menja sve, moguće je da će to biti neko koga upoznaje kroz posao ili svakodnevne obaveze. Takođe, ovaj brak može biti vredan pokazivanja, pa se Karleuša neće libiti da se, kada za to bude vreme, pohvali novim partnerom - zaključuje Jovana Milićević za Alo.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)