IZGUBILA OCA U "OLUJI", POSLE ZAVRŠILA U SIGURNOJ KUĆI Pevačica se prisetila tragedija koje je doživela tokom detinjstva
Poznata pevačica Aleksandra Bursać je javno progovorila o teškom detinjstvu koje je bilo obeleženo potresnim događajima i gubitkom oca.
Ona je izgubila oca u operaciji "Oluja" sa svega dve godine života, a ujak joj je nestao na Kosovu 1999. godine.
Posle ovih tragedija Aleksandra, njena majka i sestra pronalašle su spas u sigurnoj kući gde su živele sa još 12 porodica.
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
Foto: Blic tv printskrin
Pogledaj galeriju
Printscreen/KurirTelevizija
Pogledaj galeriju
- Mama ne voli da mnogo pričam na tu temu, ali nema ničega lošeg u tome što se ona izborila za nas. Meni to iskustvo nije u lošem sećanju, naprotiv, bilo je dosta dečice i mi smo se svi družili. Napravili su tako kao da je kuća puna dece i žena, mi smo uživali. Stvarno nismo osećali ništa loše tu, niti da može bilo šta loše da nam se desi. Osećali smo se zaštićeno. Mogu da kažem da sam imala veoma srećno detinjstvo, moja mama se zaista trudila oko nas - izjavila je ona, te nastavila:
- Ne sećam se toliko dobro tog momenta kada mi je otac poginuo, a najteži momenat bio je kada je ujak nestao na Kosovu 1999. godine. Odmah mi je knedla u grlu kada pomislim na to, plače mi se - istakla je Aleksandra svojevremeno za domaće medije.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)