Jelena Karleuša
Foto: Alo/Miloš Miletić/ATA Images

Jelena Karleuša nastupala je u sredu uveče u jednom prestoničkom restoranu, gde je pred okupljenim novinarima odgovarala na mnoga aktuelna pitanja, a jedno od njih ticalo se Milice Pavlović sa kojom je pop diva prekinula saradnju.

Naime, Jelenino ime izostavljeno sa spiska gostiju na koncertu Milice Pavlović, buduće da su se svi ostali saradnici našli u odjavnoj špici u njenom dokumentarcu "Lav", pevačica je vidno iznenađena novim potezom bivše saradnice.

"Glupa priča"

- Zna se ko sastavlja spisak. Jako mi je čudno i šokantno svo to njeno ponašanje. To je njeno pravo i pravo svakog da na sve dobro uzvrati kako god želi. Čudno je i šokantno svima, ali ako Milica misli da tako treba... Želim joj svu sreću u daljoj karijeri. Nikada ne bih izbacila sa spiska nekog svog gosta, bilo ja dobra sa nekim ili ne. Ako me je neko uvažio i došao na moj koncert, pobogu... Glupa priča. Ne znam šta se sa njom dešava i zašto to radi. Verovatno ima neke svoje razloge i žao mi je zbog toga. Doživela sam strašne stvari od njenih saradnika, pretnje smrću. Očekivala sam u najmanju ruku da me onako ženski, kolegijalno, ako ne prijateljski, odbrani, ali to se nije desilo i tu sam već videla da nešto nije u redu. Milici želim svu sreću. Ne znam zašto više ne peva naš duet na nastupima, možda joj se ne sviđa i nije hit. Možda ima i previše svojih hitova, pa joj ne treba i ovaj. Ja ga pevam, nisam izbacila njen deo ni njen glas.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading