DOBILA JE BATINE OD VLASNIKA KLUBA! Jasna Šćepanović o porodičnoj tragediji: ''Roditelji su preko noći ostarili''

Jasna Šćepanović bila je gost naše redakcije gde je promovisala svoju pesmu ''Juga'' i otvoreno govorila o svojoj privatnosti i trnovitom putu ka uspehu.
Kako je objasnila, iako je završila ekonomiju, oduvek je znala da će krenuti drugim putem.
- Završila sam Ekonomsku školu. Dokazala sam sebi da uvek mogu više od onoga što se nameće. Počela sam da zarađujem još kao mala. Prodavala sam sladolede da skupim pare. Nisam bila svoja u Kolašinu i znala sam da ću naići na osudu ukoliko tamo počnem pevačku karijeru. Smatrala sam da mogu više, te da u malom gradu ne mogu da napredujem - istakla je pevačica koja je otkrila da je njena porodica bila jako ljuta kada je rešila da svoju sreću potraži u drugoj državi.
- Osuda je bilo i kada sam otišla u Istanbul. Kada sam otišla u Tursku, porodica mesecima nije govorila sa mnom. Išla sam korak po korak budući da nisam želela da mi iko pomaže na mom putu ka uspehu - navela je pevačica koja nije krila da joj izuzetno smeta to što se njeno ime dovodi u vezu sa bivšim fudbalerom Duškom Tošićem.

Foto: Alo/Vlada Marković
Pogledaj galeriju

Foto: Alo/Vlada Marković
Pogledaj galeriju

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju

Promo
Pogledaj galeriju

Privatna arhiva
Pogledaj galeriju
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju

Promo
Pogledaj galeriju
"Jedva sam preživela, trudim se to da sakrijem"
- Muka mi je više od spajanja sa njim. Nisam težila kad tome da mi nešto donese, samo sam ispričala da sam ga srela. Odjeknulo je kao se ne znam šta desilo. Moje ime bi svakako odjeknulo zbog situacije kad su potegli pištolj u kafani na mene. Nisu mi bile potrebne priče sa Duškom. Možda je i zanimljvio da kažem da su me na jednom nastupu pomešali sa drugom pevačicom koju je neko hteo da tuče. Posvađali su se vlasnik kluba i moja koleginica, a imale smo iste jakne. Dobila sam batine ni kriva ni dužna. Udario me je vlasnik kluba. Bila sam kolateralna šteta. Klepio me je po glavi. Bilo je još situacija, ali hajde, nećemo detaljisati o tome dalje. Taj čovek mi se izvinio kasnije - zaključila je Jasna pred našim kamerama.
- Moja majka, roditejli su preko noći ostarili. Nije mi jasno kako se to dogodilo. Veliki šok i tragedija. Jedva sam preživela, trudim se to da sakrijem. Ne daj Bože nikom. Kuću je počeo da gradi, koliko je u mojoj moći, pomoćiću da završi tu kuću da njegova deca i snajka imaju krov nad glavom. Trojicu sinova, to je moj amanet, biću za njih ona moderna tetka iz inostranstva - rekla nam je pevačica.
Alo/I.R.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)