HITNO OGLAŠAVANJE ANJE BLA NAKON SKANDALA SA BAKOM PRASETOM Nije mogla više da ćuti, potez koji je povukla iznenadio javnost (FOTO)

Nakon nekoliko dana tišine i niza optužbi koje je na njen račun otkrio bivši partner Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase, influenserka Anja Bla konačno je odlučila da se oglasi.
Iako je delovalo da su posle raskida ostali u korektnim odnosima, godinu dana kasnije njihova priča je eskalirala u pravu medijsku dramu.
Anja se sada zahvalila svojim pratiocima na ogromnoj podršci koju joj, kako kaže, pružaju u ključnim trenucima, naglasivši da joj posebno znači što mnogi razumeju situaciju i bez potrebe da ona išta dodatno objašnjava.
Instagram
-Beskrajno vam hvala na svim porukama podrške koje sam dobila. Zaista mi u ovoj situaciji znači da vidim kolika je količina ljudi svesna šta se dešava bez da moram išta da dokazujem. Hiljade poruka sam dobila i najradije bih svima pojedinačno da odgovorim, ali iskrenoo trudim se da se isključim iz svega za sada. Hvala vam - poručila je Anja uz emotikon srca.
"IMAM POSLA SA PSIHOPATOM, DOBIJAM PRETNJE U UVREDE"
Anja je najpre objavila preteće poruke koje dobija sa mnoštvo uvreda i ružnih reči u kojima je oni koji podržavaju Baku Praseta nazivaju pogrdnim imenima.
- Istorija se ponavlja nekoliko godina kasnije. Nakon Kike, njegove najveće žrtve, ja sam evo druga po redu. Ovo je veliko psihičko i internet nasilje koje on vrši. Nadam se da će mu se jednom zauvek stati na kraj dok nije kasno. Svi ovi dečaci koji ga prate će sutra da izrastu u psihopatu poput njega, tuga - napisala je Anja u prvom storiju.

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju

Pogledaj galeriju

Printscreen
Pogledaj galeriju

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
Nedugo zatim se opet oglasila.
- Dragi ljudi, najviše sam poruka dobila da ne padam na provokacije i da je svima jasno da imam posla sa psihopatom i osobom sa narcisoidnim poremećajem ličnosti. S druge strane mi dosta vas piše da se oglasim i zauzmem za sebe. Ovu ću da rešavam privatno koliko budem u mogućnosti. Pretnje koje ja zapravo dobijam od njega, ucene, lažno optuživanje, kleveta... Za sve će biti prijavljen. Šta se desi ne znam, ali znam da internet nije mesto za rešavanje ovakvih stvari jer se u današnje vreme apsolutno sve može fejkovati - napisala je Anja pa nastavila:
- Ako uspem uz pomoć policije da dokažem šta mi je sve uradio, čime me ucenjuje (svi mi znamo čime očajni muškarci prete) ispričaću sve jer bez toga ne želim da se spuštam na njegov nivo i ulazim u drame jer meni razne ne fale. Svako ko dobija pretnje bilo kog tipa i oseća se ugroženo to treba da prijavi policiji da se nađe IP adresa. To je nešto što ja ću da uradim jer to može biti jedini validan dokaz protiv ove psihopate. Dajte mu pregleda, podržite njegov novi YT kanal koji toliko najavljuje, pa me možda ostavi na miru ako bude imao pregleda i bez pominjanja mene. Pravda je spora, ali dostižna. Hvala vam - napisala je na Instagramu Anja.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)