JELENA DOKIĆ UOČI SAHRANE OCA OBJAVILA ČITULJU Dok je bio živ govorila da ju je mučio do krvi, evo šta je sada napisala u oproštajnoj poruci
Damir Dokić danas će biti sahranjen na groblju u Vrdniku, a sahrani prisustvuje tek nekoliko ljudi, među kojima je sin Savo, dok je ćerka Jelena izostala sa ispraćaja oca.
Inače, poznato je da je nekadašnja teniserka bila u lošim odnosima sa Damirom koji joj je na početku karijere bio i trener.
EPA PHOTO EPA/ANJA NIEDRINGHAUS
Pogledaj galeriju
Foto: Printscreen/Politika
Pogledaj galeriju
Profimedia
Pogledaj galeriju
Foto: Youtube/Printscreen
Pogledaj galeriju
Ipak Dokićeva nakon smrti oca nije se vraćala nazlostavljanje i mučenje kroz koje je prolazila godinama, a o kome je javno govorila, već se dostojanstveno oprostila od oca.
- Sa velikom tugom, obaveštavamo rodbinu i prijatelje da nas je 16. 5. 2025. napustio naš dragi i voljeni otac. Sahrana će biti obavljena 22. 5. 2025. u 14 časova na Novom groblju u Vrdniku. Zauvek ćeš biti u našim srcima i mislima.
Ožalošćeni: sin Savo i ćerka Jelena - stoji u objavljenoj čitulji u dnevnim novinama Politika.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)