Marija
Foto: Printscreen/printskrin/Jutjub

Marija Šerifović održala je nekoliko spektakularnih koncerata u Beogradu, a sve je začinila duetom sa Jovanom Pajić koji je naišao na veliki broj pozitivnih reakcija. 

Ipak, ističe da joj najveću sreću i zadovoljstvo pruža sin Mario, kojeg je dobila krajem 2023. godine putem surogat majke. 

Nakon uspešne turneje, Šerifovićeva se oglasila na društvenoj mreži Instagram gde je objavila fotografiju sa naslednikom uz emotivan opis. 

- Kada sam pre 20 godina krenula na ovaj put, znali su me kao ćerku Verice Šerifović. Izgleda da sam uradila svašta nešto dobro, pa je ona danas ponosna majka Marije Serifović - započela je ona, nakon čega se osvrnula na sina: 

- Kada razmišljam o svomživotu, svemu što je prošlo i svemu što me čeka, pored svih profesionalnih uspeha, nagrada, aplauza - svemu na čemu sam zahvalna, ipak, ako bih mogla da biram, možda bi moja duša bila najispunjenija da ostanem upamćena kao majka Šerifovic Maria. Sunce moje, ti si moja snaga, moj mali mekani motor koji mi je dao snagu za sve ove dane, i moj spokoj kome se vraćam - napisala je Marija. 

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading