UZNEMIRUJUĆI SNIMAK JEZIVOG NASILJA! Karleuša van sebe od stresa: "Dajem milion dinara" (VIDEO)
Jelena Karleuša je ponudila značajnu svotu novca u zamenu za pronalaženje počinioca dela jezivog nasilja nad životinjama.
Na svom X nalogu je objavila snimak na kom nepoznate osobe krvnički zlostavljaju konja, te ponudila nagradu u iznosu od milion dinara kako bi saznala imena počinilaca.

Foto: Nenad Vujanović
Pogledaj galeriju

Printscreen/Zvezde Granda
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
- Dajem milion dinara za ime, prezime i adresu monstruma sa snimka. Ponavljam - dajem milion dinara za tražene informacije - napisala je Karleuša.
Podsetimo, Jelena Karleuša poznata je kao veliki borac za prava životinja. Vlasnica je osam pasa, a svojevremeno je usvojila Alfu kojem su masakrirali obe noge.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (1)
Mira
14.04.2025 14:34
Stoka ljudska ovo je bre tortura. Strašno gledati. Konj je najlepša životinja. Uhapsiti odmah gadove. U šoku sam da ovo rade jednoj životinji