"PEVALA SAM O SKUPIM KOLIMA I SATOVIMA, A VOZILA SE AUTOBUSOM" Malo ko zna ove detalje iz biografije poznate pevačice

Katarina Živković proslavila se u trećoj sezoni „Zvezda Granda“, kada je sa samo sedamnaest godina odlučila da okuša sreću u najgledanijem muzičkom takmičenju i otvori sebi put ka uspešnoj karijeri.
Međutim, za jednu tinejdžerku iz Leskovca taj put nije bio nimalo lak. Paralelno sa takmičenjem završavala je i srednju školu, ali nije odustajala od svog sna.

Alo
Pogledaj galeriju

Alo!/Aleksandar Nalbantjan
Pogledaj galeriju

Foto: Alo!
Pogledaj galeriju
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju

Foto: Alo!
Pogledaj galeriju
- Dva puta sam se prijavljivala za "Zvezde Granda". Prvi put kada sam imala četrnaest godina kada nisam prošla, drugi put sa sedamnaest i tada sam prošla. Nisam ušla u finale, ali Bog me je pogledao, imala sam tu neku ludu sreću i Saša Popović je prepoznao moj talenat i shvatio da ne treba da me pusti tako lako– prisetila se Kaća Živković koja je tada snimila i svoju pesmu koja je kasnije postala veliki hit.
– Dobila sam svoju prvu pesmu „Kada te ne volim“ ili „Što poželiš to i dobiješ“. Tada nije bila zapažena, možda i mojom krivicom jer ja nisam verovala u tu pesmu. Pevala sam o nekim cipelama, kolima, skupim satovima, a vozila sam se autobusom od Leskovca do Beograda, pa gradski prevoz, takmičenje. Morala sam paralelno da završim i srednju školu, ali sam bila uporna i nisam odustajala– objasnila je za.
"Meni niko u životu ništa nije dao, poklonio"
Kaća je otkrila kako se celog života sama borila za svoj uspeh.
– Meni niko u životu ništa nije dao, poklonio, za sve sam se izborila sama uz pomoć svojih roditelja i njihove ljubavi. Nenormalno je da ne volite mesto odakle ste došli, ali prvenstveno volim svoju porodicu i onaj osećaj da nikome ništa ne dugujem i da su mi savest i obraz čisti i da ne postoji prepreka koja može da me zaustavi.
Alo/Grand
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)