Prolaznici snimali, niko nije imao petlju da spasi belog mladića. Crnac mu je krvnički smrskao glavu! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Youtube/Printscreen
U oktobru mesecu je ubijen jedan beskućnik na ulicama ovog grada. Od 25. decembra policija traga za drugim beskućnikom čije je telo pronađeno iskasapljeno u žbunu pored kuće iz 19. veka u gradu Korku.
Potom je objavljen najnoviji video nasilja na ulicama ovog irskog grada. Naime, na snimku jednog od prolaznika, koji je sve zabeležio kamerom mobilnog telefona vidi se tuča dvojice muškaraca.
Muškarac u plavoj jakni, belac, beži ispred napadača, crnca koji hoće da ga linčuje. Potom crnac hvata nesrećnog čoveka udara ga u glavu nenormalno jako, više puta, a onda sledi najstravičnija scena.
Afrikanac hvata čoveka oko struka, obrće ga naopačke i smrskava mu glavu o asfalt. Jeziva scena usred Irske, u gradu Korku.
