Lavić napao dečaka u javnom parku! (VIDEO)

A. P. | vesti 2016-03-08 20:16:43 2016-03-08 20:16:43

Majka koja je izvela sinčića u šetnju po parku nije ni slutila da će njenog mališana napasti ni manje ni više nego mladunče lava staro nekoliko meseci!

printscreen

 

Naime, nemile scene su se dogodile u ruskom gradu Vladimir, koji se nalazi oko 160 kilometara istočno od Moskve. Čuvar lokalnog zoo-vrta izveo je u šetnju mladunče lava i igrao se sa njim u parku na snegu.

Međutim, lavić je u jednom trenutku pokazao da je ipak divlja zver uprkos tome što izgleda pitomo. Otrgao se i zgrabio mališana. Čuvar ih je obojicu privukao sebi i ubrzo je uspeo da otrgne mališana iz lavljeg zagrljaja.

Dnevnik “Kosmolskaja pravda” prenosi da dečak nije povređen i da mu je nastradala jakna. Čuvari zoo-vrta tvrde da je lavić samo želeo da se poigra sa njim. Majka dečaka nije prijavila napad policiji.

 

Expand player
Pogledajte više