Albanci
Foto: Printscreen/Printscreen

Sedmoro ljudi osuđeno je na ukupno skoro 40 godina zatvora, nakon duge istrage koju su sprovele policija i Regionalna jedinica za organizovani kriminal.

Istraga, koja je započela u maju 2022. godine, otkrila je kriminalnu strukturu koja je proizvodila i distribuirala kanabis u velikim razmerama širom Britanije.

Uhapšeni su: Erikson Kararaj, 34 godine, iz Birmingema – 8 godina zatvora, Arben Sinjari, 48 godina, iz Birmingema – 7 godina zatvora, Islam Toro, 31 godina, iz Tiptona – 5 godina i 8 meseci zatvora, Kljajdi Zika, 28 godina, iz Darlastona – 5 godina zatvora, Ćemalj Sakaj, 29 godina, iz Birmingema – 4 godine i 6 meseci zatvora, Avdula Deljbaši, 31 godina, iz Birmingema – 4 godine i 4 meseca zatvora i Soni Gremši, 37 godina, iz Birmingema – 3 godine i 4 meseca zatvora.

BONUS VIDEO

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading