Tinejdžer doveden na trežnjenje za doček, a onda je krenuo da pravi HAOS, i završio na psihijatriji!

Večernji list; D.K. | vesti 2019-01-03 12:44:52 2019-01-03 12:44:52

Tokom novogodišnje noći zaposledni u Dečjoj bolnici u Zagrebu su imali pune ruke posla sa decom u alkoholisanom stanju.

Alo!/ Rajko Ristić

Čak njih sedmoro primljeno je u bolnicu prvog dana nove godine. U Klaićevu bolnicu u Zagrebu primljen je tinejdžer (14) sa četiri promila alkohola u krvi koji je porazbijao vrata, prozore, nameštaj i još štošta.

Nalaz krvi otkrio je da je uz alkohol kombinovao i druge opijate, a kada je odveden na detoksikaciju u zasebnu prostoriju, počeo je da pravi incidente.

PROČITAJ JOŠ:

Dežurni lekar je pokušao da ga smiri, a onda i medicinsko osoblje. Budući da nisu mogli da ga smire, morala je da interveniše policija koja je svladala maloletnika tako što ga je odvela u psihijatrijsku bolnicu za decu i omladinu.

Mladić je napravio veću materijalnu štetu, a više informacija biće poznato nakon uviđaja.

Expand player
Pogledajte više