Zašto se Dragan Đilas i Marinika Tepić prave nevešti pa ne odgovaraju i ne objašnjavaju ono što javnost u Srbiji zanima?
Oštro i direktno
Beoinfo
Zamenik šefa odborničke grupe Srpske napredne stranke, Radoslav Marjanović oglasio se u sopštenju za javnost:
"Da li je moguće da su svi istaknuti funkcioneri Đilasovog Saveza za Srbiju, pa i on lično, povezani sa narko-dilerima? Zašto upadljivo ćute o brojnim hapšenjima narko-dilera sa kojima se nalaze na zajedničkim fotografijama?
Zašto se Dragan Đilas i Marinika Tepić prave nevešti pa ne odgovaraju i ne objašnjavaju ono što javnost u Srbiji zanima, a to je da li postoji bilo ko u tom Đilasovom Savezu, a da nema neke veze sa narko-dilerima i kako su mislili da isele novinara iz Pančeva i zašto?
A i kako da objasne, kada Đilas ima šuraka koji izdržava zatvorsku kaznu od šest godina jer je uhapšen sa 2,4 kilograma čistog kokaina i kada mu je stranačka uzdanica iz Kuršumlije uhapšena sa 66 kilograma marihuane. Ne može ni Marinika da objasni, kada narod u Srbiji zna za njene bliske veze sa Novakom Filipovićem, koji je takođe uhapšen zbog 1,4 kilograma opojne droge i veće količine municije, a koji tvrdi da je ista ta Marinika od njega zahtevala da „iseli“ novinara iz grada jer joj nije po volji.
Da se sva politika, ideja i borba Đilasovog SzS-a ogleda u vezama funkcionera SzS-a sa narko-dilerima potvrđuje i hapšenje Tocila, kuma Boška Obradovića, koji je uhapšen sa 77 kilograma heroina, ali i hapšenje člana Izvršnog odbora Pokreta Dveri Uroša Savića zbog posedovanja veće količine marihuane.
Sumnjam da je sve ovo slučajnost jer je previše bliskih veza i najbližih Đilasovih saradnika povezano sa narko-dilerima."