Višekruni smeta što nismo spomenuli njegovog prijatelja koji je pozivao na linč Vučića i njegove porodice!
Portal Alo.rs prvi je pisao o brutalnim uvredama koji je jedan od lidera Đilasove opozicije Đorđe Višekruna uputio predsednici opštine Savski venac Ireni Vujović.
Printscreen
Pročitajte još:
Posle pisanja Alo.rs, osude mizogenog ponašanja Đilasovih saradnika počele su da pristižu sa svih strana, a Višekruna je još jednom zgrozio javnost kada je podelio vest sa našeg portala uz gramatički nepravilan opis "Nemojte me razdvajati u tekstovima od Rajica Panić".
https://t.co/5tx2ZKgPxZ Nemojte me razdvajati u tekstovima od Rajica Panic:-) https://t.co/5tx2ZKgPxZ
Podsetimo, Panić je je u više navrata pretio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i njegovoj porodici i svojim postovima na Fejsbuku pozivao na nasilje.
Ovaj čovek zajedno sa Đorđem Višekrunom, koji uglavnom iz dijaspore rukovodi Fejsbuk i Tviter napadima na predsednika Srbije i njegovu porodicu, plasira najodvratnije bljuvoitine protiv Vučića i njegove porodice.
Preporučujemo i ovo: