Pre samo 6 godina Đilas je predlagao jeziv plan za Srbe sa Kosova! (VIDEO)

Alo.rs | vesti 2019-09-19 16:36:48 2019-09-19 16:36:48

Povodom Đilasovog "plana za Kosovo" oglasio se zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić.

Alo!/ Masanori Jošida

 

* Vesić je Đilasovu politiku prema Kosovu nazvao licemernom

* Dragan Đilas je u emisiji kod Jugoslava Ćosića tada zastupao ideju o iseljenju Srba sa Kosova

* Vesić smatra da je to bio plan Đilasa da Srba na Kosovu više ne bude

- Licemer i prevarant Dragan Đilas danas nudi "plan za Kosovo". Evo kako je taj isti Đilas, tada predsednik DS i gradonačelnik Beograda, 18.3.2013. godine nudio plan za Kosovo i poručivao Srbima da “treba da se isele” - podsetio je građane Vesić.

Pročitajte još:

On je naglasio da je to Đilasov plan da Srba više nema na Kosovu.

- Zato mu se koalicija zove Savez za Kosovo, a ne Savez za Srbiju jer za njega Kosovo odavno nije u Srbiji - istakao je Vesić, a potom dodao:

- Samo što Srbima koje je nameravao da iseli sa Kosova nije nudio da se usele u njegove nekretnine, a ima ih u vrednosti od 25 miliona prema sopstvenoj prijavi Agenciji za borbu protiv korupcije.

- Niti im je ponudio da im izgradi nešto od ovih 619 miliona evra koliko su njegove firme imale prometa u vreme dok je bio na vlasti. E to je Đilas - izričit je zamenik gradonačelnika Beograda, Goran Vesić.

BONUS VIDEO: Goran Vesić posle suđenja sa Draganom Đilasom

 

Expand player
Pogledajte više